Послуги

Про технологію GPON

GPON – це новітня технологія, яка дозволяє збільшувати пропускну здатність мережі в порівняння з існуючими. Особливістю технології є оптичний канал від станції до будинку конкретного клієнта, що дозволяє підвищити якість передачі сигналу в десятки разів та в майбутньому надати нові сервіси.

1 wi-fi wi-fi


Переваги технології GPON


- Швидкість. Оптичне волокно володіє великою смугою пропускання, тому швидкість та якість передачі даних вигідно різняться від інших технологій (як провідних так і безпровідних).

- Надійність. Оптоволоконний кабель стійкий до електромагнітного впливу, не є джерелом електромагнітних хвиль, привабливий по масово-габаритних параметрах та захищений від несанкціонованого доступу.

- Гнучкість. Технологія GPON дозволяє здійснити налаштування обладнання у відповідності з індивідуальними потребами клієнта та надати той рівень сервісу, який йому необхідний.


GPON (Gigabit-capable Passive Optical Network) - гігабітна пасивна оптична мережа з гарантованою якістю обслуговування.

Технологія дозволяє забезпечити доступ до традиційних телекомунікаційних послуг на новому рівні - і все через оптичний кабель. Мережа будується з допомогою пасивних розділювачів оптичної потужності, які не потребують живлення та обслуговування. Особливістю технології є 100% оптичний канал від АТС до квартири, будинку чи офісу клієнта, що дозволяє підвищити якість передачі сигналу (голос, дані, відео) і в десятки разів збільшити швидкість передачі даних.

Швидкість

Шалена швидкість до 100 Мбіт/с дозволяє скачувати музику та фільми за лічені секунди, дивитись фільми та ролики з широкою якістю в режимі он-лайн.

Високошвидкісний канал

Швидкісний канал з високою зворотньою швидкістю (від абонента) дозволяє швидко завантажувати дані в Інтернет, що необхідно для наступних додатків:

  • Завантаження відеофайлів на YouTube.
  • Перегляд фільмів у режимі он-лайн.
  • Завантаження файлів великих обсягів інформації.
  • Використання Skype з гарною якістю зображення.


Послуги на базі GPON мають достатньо широкий спектр застосування з точки зору функціональних можливостей та споживчих характеристик. Ця технологія є стабільною та перспективною, зручною для користувача.